2022 - Na opravené ulici nepovolíme překopy

Publikováno 13.5.2022

Město Hranice připravuje akci „Rekonstrukce části komunikace Pod Bílým kamenem v Hranicích“. Předpoklad zahájení prací je v létě letošního roku. Součástí rekonstrukce bude, kromě jiného, provedení přeložky sítí ČEZ a CETIN a zejména provedení nových povrchů pěších a vozidlových komunikací.

Proto chceme upozornit vlastníky nemovitostí na skutečnost, že po provedené úpravě nebudou po dobu minimálně deseti let ve zmíněné lokalitě povoleny překopy komunikace a chodníku. Z toho důvodu vyzýváme vlastníky nemovitostí, které se nachází v této lokalitě, k provedení kontroly případně k provedení potřebných oprav jejich zařízení, například přípojek, před připravovanou rekonstrukcí této ulice. Děkujeme za pochopení.

Ulice Pod Bílým kamenem opravu nutně potřebuje