2021 - Odešel bývalý místostarosta J. Ježík

Publikováno 6.1.2021

Ve věku 83 let nás 3. ledna 2021 po dlouhé těžké nemoci navždy opustil bývalý dlouholetý místostarosta Hranic Ing. Josef Ježík (KDU-ČSL). Ve prospěch města a jeho obyvatel pracoval od roku 1990 jako zastupitel. Od roku 1991, téměř tři volební období, byl ve funkci místostarosty, a to až do listopadových voleb v roce 2002, kdy už nekandidoval. Dále se však účastnil práce v komisích a výborech, až do současnosti.

Před svým nástupem na radnici pracoval jako statik v Hranicích v rámci Severomoravských vodovodů a kanalizací Ostrava. Ke statice se opět vrátil, pracoval i v důchodu, dokud mu to zdraví dovolilo. Pokud mohl, neodmítl ani odbornou, ani jinou pomoc.

A tak nám také inženýr Ježík zůstane v paměti. Jako milý, přátelský člověk, vždy ochotný podat pomocnou ruku. Jako člověk, na kterého bylo možné se spolehnout, na kterého bylo možné se obrátit. A také jako člověk, pro kterého byla vždy velmi důležitá jeho rodina. Čest jeho památce.