2018 - Oslavy republiky zaplnily dvoranu

Publikováno 26.10.2018

Páteční program oslav 100 let vzniku samostatného Československa zaplnil dvoranu zámku. (fotogalerie)

Na oslavy dorazili i přátelé z našeho nejstaršího družebního města - nizozemského Leidschendam - Voorburgu, které přijal starosta města Jiří Kudláček. Jejich čtyřicetičlenný sbor Vlietgrieten celý program zahájil. Páteční odpoledne se celé neslo v prvorepublikovém duchu. Zněla prvorepubliková hudba v podání Melody Gentlemen, proběhla výuka  prvorepublikových tanců, dobová módní přehlídka, seznámení s prvorepublikovou etiketou, mohli jste navštívit prvorepublikovou kavárnu. Pořadové cviky předvedli příslušníci Československé obce legionářské. Atmosféru dapolňovaly také prvorepublikové motocykly a automobil. Průběh odpoledne vám přibližuje naše fotogalerie.