2022 - Proběhlo odložené setkání s jubilanty

Publikováno 6.9.2022

Pravidelné setkání vedení města s jubilanty, kteří dosáhli sedmdesáti let, se uskutečnilo v pondělí 5. září v Koncertním sále MKZ v Zámecké ulici. Tentokráte byli pozváni občané, narození v roce 1950, protože poslední dva roky nám organizaci této akce překazil covid.

Do koncertního sálu dorazila téměř stovka jubilantů, kteří dostali blahopřání a dárkový balíček. Starosta města Jiří Kudláček a místostarostové PhDr. Vladimír Juračka a Bc. Daniel Vitonský  s účastníky probírali plány města do budoucnosti, provedené akce i problémy, které Hranice tíží.

Příští setkání s jubilanty, kteří sedmdesátku oslavili loni, se uskuteční 19. září, připravujeme i setkání s těmi, kdo toto významné jubileum oslavili nebo oslaví letos.