2018 - Regenerace sídliště Struhlovsko pokračuje

Publikováno 10.7.2018

Další část regenerace sídliště Struhlovsko začala v pondělí 9. července. Jde o druhou část první etapy, která bude probíhat  v části sídliště za školou.  Práce budou stát deset milionů korun a měly by skončit letos v listopadu.

Na sídlišti se opraví  a vybudují nové chodníky, vymění se mobiliář, dojde také k revitalizaci zeleně. Přestárlé nebo nevhodně umístěné stromy  budou muset být pokáceny a na podzim bude provedena nová výsadba vhodných dřevin. Nové podoby se dočká multifunkční sportovní hřiště a také hřiště pro děti. V dotčené lokalitě přibude i několik parkovacích míst.

Sídliště Struhlovsko je po Hromůvce, Nové ulici či sídlišti Galašova a Na Hrázi dalším hranických sídlištěm, které postupně prochází proměnou. První část regenerace přišla přibližně také na deset milionů korun.

Jako každá rekonstrukce bude i tato v průběhu prací znamenat komplikaci pro obyvatele sídliště, zejména co se týká dopravy a parkování. Proto žádáme občany o vyšší toleranci a děkujeme za pochopení.