2023 - Zahajujeme budování kanalizace U Kostelíčka a Pod Hůrkou.

Publikováno 25.9.2023

Další část města se dočká splaškové kanalizace. Tentokrát město vybuduje kanalizaci v ulicích U Kostelíčka, konkrétně v její pravé větvi, při pohledu od Domova seniorů.  Dále v ulici Pod Hůrkou poblíž autokempu a určité práce budou provedeny také v malé části ulice Jungmannova.

Kanalizace se buduje ve vozovce a bude dovedena  k hranicím jednotlivých pozemků.- Práce byly zahájeny v pondělí 25. září a dokončeny mají být na Vánoce, přesně 24. prosince. Celé investice vyjde na 11,2 milionu korun.

Probíhající práce budou bohužel znamenat komplikace v dopravě, zejména v ulici U Kostelíčka. Proto budou práce probíhat po částech tak, aby byly nemovitosti v této ulici pokud možno přístupné. Žádáme ale řidiče o zvýšenou opatrnost a pochopení.