2017 - Počasí oslavy vzniku republiky nezkazilo

Publikováno 25.10.2017

Přestože počasí v pátek 27. října bylo spíš aprílové, než říjnové, tak na oslavy 99. výročí státního svátku  Dne vzniku samostatného československého státu v pátek dorazily stovky lidí, zejména rodiče s dětmi. Oslavy organizovalo město Hranice, Vojenská posádka Hranice, Československá obec legionářská, Český svaz bojovníků za svobodu, Klub vojenských důchodců a Městská kulturní zařízení Hranice.

Oslavy začaly v 17.30 koncertem Velkého dechového orchestru ZUŠ Hranice  pod vedením M. Smrčky před zámeckým hotelem. Odtud  v 18  hodin vyrazil lampionový průvod  směrem na Starou radnici, kde proběhl pietní akt u busty T. G. Masaryka.  Poté lampionový průvod pokračoval do Letního kina, kde  se uskutečnila Ohňová show v podání skupiny Boca Fuego a poté projekce filmu Hurvínek a kouzelné muzeum

Průběh pátečního večera pro vás zdokumentoval fotograf Pavel Jakubka.

Přílohy ke stažení

Pozvánka na oslavy 28. října (432,00 KB)

Stáhnout vše