2023 - Ceny města mají své držitele

Publikováno 25.1.2023

Ceny města Hranic za rok 2022 získalo rekordních pět osobností hranického veřejného života.  Zastupitelé se rozhodli, že Cenu města získá malíř Jaroslav Jakubec,  letec Ing. Petr Krejčiřík, kameraman Vlastimil Mach, fotograf Ing. Milan Sanetřík a malíř PhDr. Radovan Langer - in memoriam.

Cena města se uděluje jako ocenění osob a kolektivů, které podaly mimořádný výkon nebo dosáhly významných úspěchů a mají vztah k městu. Nominováni mohou být jednotlivci, kolektivy, právnické i fyzické osoby. Cenu města tvoří pamětní list podepsaný starostou města, plaketa a finanční odměna ve výši 10 tisíc korun.

Rok Držitelé
2005 Václav Bednář, Anna Musilová, Josef Slimáček
2006 Miroslav Černý, Ing. Jan Jaroš, PaedDr. Taťána Jonasová, ZUŠ Hranice
2007 Vítězslav Tugendlieb, PaedDr. Jaroslav Strnad