Očkování proti kovidu

Publikováno 1.3.2021

Od 15. ledna 2021 byl spuštěn centrální registrační a rezervační systém pro očkování proti Covidu-19. Radíme, jak se přihlásit. Hranická nemocnice otevřela očkovací centrum .

Registrace a rezervace termínů očkování probíhá prostřednictvím centrálního rezervačního systému na adrese https://registrace.mzcr.cz/.

Pokud se necítíte dostatečně technologicky zdatní, abyste provedli registraci sami, a nemáte nikoho, kdo by vám s registrací pomohl, můžete se obrátit na:

svého praktického lékaře, zejména v případě, pokud se chcete nechat naočkovat od něj.

celostátní linku 1221,

nebo na telefonní číslo

777 496 629,

které za účelem pomoci při registraci zřídilo město Hranice. Linka je k dispozici od pondělí do pátku od 8 do 14 hodin.

K tomu, aby Vám pracovníci MěÚ mohli pomoci s rezervací je potřeba mít u sebe

• Kartičku pojištěnce
  • Mobilní telefon, případně emailovou adresu

Očkovací místo Nemocnice Hranice

V Hranicích je očkovacím místem Nemocnice Hranice a.s., ale v rámci registrace je nutné nejprve uvést výběr kraje - Kraj Olomoucký - dále Přerov - Nemocnice Hranice.

Od 26. ledna 2021 je v hranické nemocnici spuštěno očkovací centrum. Nacházet se bude v budově bývalého infekčního pavilonu (v zadní části areálu). Očkování je možné pouze pro registrované přes Centrální registrační systém.
Telefonní číslo do očkovacího místa: 581 679 386.