logo mesta

Město Hranice

Oficiální webové stránky

Měření rychlosti radarem

Městská policie Hranice, v souladu s ustanovením § 79a zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jenzákon o silničním provozu), provádí pomocí stacionárních radarů měření rychlosti jízdy vozidel projíždějících městem Hranice a některými jeho místními částmi (Hranice III-Velká, Hranice IV-Drahotuše, Hranice VI-Valšovice, Hranice VII-Slavíč) a dále obcemi Býškovice i Černotín. 

Archiv ověřovacích listů

více... | Publikováno 8.11.2023

Veřejnoprávní smlouvy

Veřejnoprávní smlouvy Býškovice, Černotín

více... | Publikováno 9.11.2023

Řidiče o radarech informujeme průběžně

Město Hranice o nasazení radarů na měření rychlosti veřejnost informuje. A to nejen na svých webových či facebookových stránkách, ale také prostřednictvím městského televizního vysílání, v tištěném měsíčníku Hranický zpravodaj a v neposlední řadě v celostátních i regionálních médiích.

více... | Publikováno 25.3.2024

2018 - V Hranicích je nasazen radar na měření rychlosti

Snaha o zvýšení bezpečnosti chodců vedla město Hranice k tomu, že od 3. ledna 2018 nasadilo v ulicích radar na měření rychlosti projíždějících vozidel. Mnozí řidiči totiž mají problém ve městě sundat nohu z plynu a dodržovat předepsanou rychlost. Dalším přínosem by mělo být i snížení ekologické zátěže.

více... | Publikováno 3.1.2018
Všechna práva vyhrazena - Město Hranice © 2024 | Změnit nastavení cookies