Protikoronavirová opatření! (videa)

Publikováno 26.11.2020

Olomoucký kraj omezuje autobusy. Město opět promíjí nájmy podnikatelům.. Řidičáky nemusíte měnit. Informace starosty města k aktuální situaci. Ředitel nemocnice (video). Situace v Domově seniorů Hranice (video). Poděkování studentům Střední zdravotnické školy Hranice. (video) Hledají se dárci plazmy (video). Pomoc seniorům - Anděl na drátě. Provoz úřadu.

Informace starosty města k současné situaci

Vyjádření ředitele hranické nemocnice k jejímu provozu

Bezplatná informační linka ke koronaviru 1221 je k dispozici v pracovních dnech od 8 do 19 hodin a o víkendu od 9 do 16.30 hodin

Text mimořádných opatření naleznete na webu ministerstva zdravotnictví
Další informace o vývoji koronavirové nákazy v ČR naleznete na webu  https://koronavirus.mzcr.cz/ Vzhledem k tomu, že  vyhlášená opatření se neustále mění, doporučujeme tyto stránky sledovat průběžně.

Výzva hranické transfuzní stanice

Platnost řidičáků se prodlužuje, průkaz není potřeba měnit

Ministerstvo dopravy se domluvilo s Ministerstvem vnitra na toleranci neplatných řidičských průkazů v rámci nouzového stavu na území České republiky. Lidé s průkazem propadlým v průběhu nouzového stavu tak mohou dál řídit, na doklad se hledí jako na platný a nehrozí žádné pokuty. Ministerstvo navíc navrhuje prodloužení platnosti řidičských průkazů do 31. 3. 2021.

Podrobnější informace - web ministerstva dopravy.

Informace starosty města k aktuální situaci

Přílohy ke stažení

Letak_omezeni (407,16 KB)

Stáhnout vše

Poděkování studentům a výzva absolventům SZŠ Hranice

Stav v Domově seniorů

Město Hranice požádalo o pomoc Armádu ČR. Ta urychleně zareagovala, takže Domovu seniorů pomáhá 20 vojáků z povolání, kteří plní pomocné úkoly. Domovu seniorů pomáhají také studenti i učitelky Střední zdravotnické školy Hranice. Za veškerou pomoc velmi děkujeme.

Jak si zajistit léky během karantény

Přílohy ke stažení

KHSOL_Narizeni_skoly (396,89 KB)

Rozhodnutí hejtmana - školy (840,57 KB)