Aktuality z MP

V Hranicích je nasazen radar na měření rychlosti

Snaha o zvýšení bezpečnosti chodců vedla město Hranice k tomu, že od 3. ledna 2018 nasadilo v ulicích radar na měření rychlosti projíždějících vozidel. Mnozí řidiči totiž mají problém ve městě sundat nohu z plynu a dodržovat předepsanou rychlost. Dalším přínosem by mělo být i snížení ekologické zátěže.

více... | Publikováno 3.1.2018

Když se mi něco nelíbí - tak to zničím

V noci ze soboty na neděli zaregistrovali strážníci městské policie hluk při rozbíjení skla,

více... | Publikováno 13.12.2017

Městská policie opět organizovala mikulášskou nadílku

Dlouholetou tradicí Mikulášské nadílky v Hranicích je Mikuláš městské policie.  Letos Mikuláš s anděly a čerty potěšil děti v dětském oddělení Nemocnice Hranice, dále děti z Dětského domova Hranice, děti z Dětského centra Pohádka i děti ze sociálně slabších rodin. V 16 hodin pak ve dvoraně zámku proběhla nadílka pro veřejnost. Městská policie děkuje všem sponzorům, kteří podpořili tuto akci.

více... | Publikováno 6.12.2017

Poškozená vozidla

V neděli 3. prosince 2017 v nočních hodinách oznámil na tísňovou telefonní linku Městské policie Hranice občan, že v ulici Pod nemocnicí se pohybují muži, kteří ulamují ze zaparkovaných automobilů stěrače.

více... | Publikováno 5.12.2017

V Hranicích cvičila policie

V Hranické sokolovně se v pondělí konalo policejní cvičení. Policie ČR nám poskytla tiskovou zprávu o celé akci.

více... | Publikováno 21.11.2017

Městská policie eviduje jízdní kola

Jako obranu proti krádežím bicyklů používá městská policie nový způsob evidence kol. Občané si mohou kola zdarma zaregistrovat na městské policii Hranice. Je ale nutné se předem telefonicky objednat na čísle 581 828 101. Stejným způsobem lze evidovat i elektrokola nebo kompenzační pomůcky pro tělesně postižené.

více... | Publikováno 24.7.2017